I Runda Pucharu Polski PPN Kraków
7 sierpnia 2016 r. g.17:00
1. Tytan Polekarcice - Prądniczanka II Kraków
2. Jastrzębiec Książ Wielki - Rybitwy Kraków
3. Topór Aleksandrowice - Wanda Kraków
4. Ekler Baranówka - Orzeł 1948 Bębło
5. Skała 2004 - Strażak Goszcza 6 sierpnia 2016 r. g.16:00
6. Orzeł II Iwanowice - Juvenia Prandocin
7. Spartak Charsznica - Polonia Nowa Huta
8. Novi Narama - Dragon Szczyglice
9. Fitball Szklary - Galicja Raciborowice
10. Słomniczanka Słomniki - Szreniawa 2010 Koszyce
11. Wierzbowianka Wierzbno - Partyzant Dojazdów
12. Maszycanka Maszyce - Pogoń Wronin
13. Wisła Rząska - Tramwaj Kraków
14. Trzebol Wielkie Drogi - Lot Balice
15 Radziszowianka II Radziszów - Cedronka Wola Radziszowska
16. Płomień Kostrze - Radziszowianka Radziszów
17. Armatura Kraków – Zelków
18. Sparta Przeginia Duchowna - Wiślanie II Jaśkowice
19. Gwiazda Ściejowice - Iskra Czułów
20 Orlęta Rudawa - Sportowiec Modlniczka
21 Bieżanowianka Kraków - Iskra Krzęcin
22 Górzanka Nawojowa Góra - Zwierzyniecki Kraków
23 Libertów - Liszczanka Liszki
24 Pozowianka Pozowice - Nadwiślan Rusocice
II Runda Pucharu Polski PPN Kraków
14 sierpnia 2016 r. g.17:00
25. Zwycięzca meczu nr 4 - Bibiczanka Bibice
26. Zwycięzca meczu nr 8 - Wieczysta Kraków
27. Zwycięzca meczu nr 11 - Czarni'03 Grzegorzowice
28. Zwycięzca meczu nr 2 - Zwycięzca meczu nr 10
29. Zwycięzca meczu nr 7 - Zwycięzca meczu nr 9
30. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 1
31. Zwycięzca meczu nr 12 - Zwycięzca meczu nr 5
32. Zwycięzca meczu nr 15 - Zwycięzca meczu nr 6
33. Zwycięzca meczu nr 13 - Zwycięzca meczu nr 20
34. Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 22
35. Zwycięzca meczu nr 23 - Zwycięzca meczu nr 19
36. Zwycięzca meczu nr 24 - Zwycięzca meczu nr 17
37. Zwycięzca meczu nr 16 - Strażak Rączna
38. Zwycięzca meczu nr 21 - Gajowianka Gaj
39. Zwycięzca meczu nr 18 - Dąbski Kraków
Gospodarzem zawodów jest drużyna występująca w rozgrywkach niższej klasy poprzedniego sezonu, lub zajmująca niższą lokatę.
Przypominamy, że kolejne terminy Pucharu Polski to:
III runda - 31 sierpnia 2016 r. g.17:00
IV runda - 14 września 2016 r. g.16:30
V runda - 28 września 2016 r. g.16:00
ćwiećfinały - 12 października 2016 r. g.15:30