XIV Kolejka

• autor: Pan Karol, 2015-04-03 18:15

Płomień II Jerzmanowice - TYTAN 4:4 ...

Płomień 2010 II Jerzmanowice 4 – 4 ( 3– 2 ) Tytan Polekarcice
Bramki: 20??, 38??. 42??, 78?? - S. Krzeczek 30, Zasada 35, Świder 55, Kuczkowski 85
Czerwona Kartka: Płomień??75( 2 żółte za obrazę sędziego)
Skład
TYTAN :
D. Grzegórzko – Miśkowiec ( Michał 80 ) , Gronostajski, Ł. Grzegórzko, S.
Krzeczek - Zasada , Świder, Kołodziejski, Reczek – Majcherczyk (55
Cerazy), Kuczkowski
PŁOMIEŃ;
XIV kolejka i zarazem pierwsza kolejka rundy wiosennej, w której spotkały
się drużyny Płomienia z Jerzmanowic oraz Tytana Polekarcice. Mecz odbył się w zimną popołudniową Niedziele z przebłyskami słońca, na nie zarównaj trawie w Łazach koło Jerzmanowic. Początek spotkania było dość chaotyczne wykonaniu obu drużyn, dużo niecelnych podani. Po około kwadransie gospodarze zaczęli przejmować inicjatywę i na spokojnie rozgrywać piłkę co zaowocowało kilkoma ładnymi akcjami, a goście z Polekarcic, próbowali kontratakować co im nie wychodzili bo wyszli na mecz zbyt bojaźliwie nastawieni. W 20 minucie po szybkiej akcji Płomienia, która została przerwana autem dla gospodarzy i po szybkim i nieudolnym wznowieniu piłki, co zdezorientować obronę Tytana, ta wylądowała pod nogami napastnika , a ten skorzystał i w sytuacji sam na sam z D. Grzegórzko zdobył gola strzałem po rekach bramkarza i tak mamy 1-0. Po
wznowieniu, gra piłkarzy z Polekarcic zmieniła się, zaczęli więcej walczyć i akcje coraz lepiej wyglądały co spowodowało że mecz się wyrównał z lekką przewagą Tytana. Dzieki temu wywalczyli w 30 minucie meczu rzut rożny i bardzo dobrym dograniu piłki w pole karne Kołodziejskiego z bliska do bramki trafił S. Krzeczek i tak jest remis 1-1. Goście nadal atakowali i po ładnej składnej akcji w 35 minucie i podania Kuczkowskiego do Zasady ten drugi w sytuacji sam na sam kopnął piłkę koło bramkarza i tak szybka zmiana wyniku na 1-2 dla Tytana. Niedługo później rozluźnieni piłkarze z Polekarcic po niby nie
groźnej akcji i strzale piłkarza Płomienia, ta odbiła się od nogi obrońcy i z pomocą wiatru znalazła miejsce koło słupka bramki Tytana co dało znowu remis w meczu . Pobudzeni stratą gola goście atakowali, lecz w 42 minucie po stracie piłki w środku pola przez drużynę Tytana, gospodarze wyszli z szybką kontrom, zakończoną golem na 3-2. do przerwy nic się już nie zmieniło.
Druga połowa meczu to już bardzo dobra gra obu zespołów i wyrównany
mecz, akcje z każdej strony. Goście coraz to groźniej atakowali żeby odrobić straty i tak w 55 minucie po mocnym wrzucie z autu przez S. Krzeczka, dobrze zachował się w polu karnym Świder i głową skierował piłkę do bramki i jest 3-3. Późnię to już kilka świetnych sytuacji graczy z Jerzmanowic, lecz w tym okresie dobrze bronił D. Grzegórzko. Goście nie pozostali dłużni i też odpłacali się dobrymi akcjami mi. Sam na sam Kuczkowskiego po dobrym zagraniu Cerazego. 75 minuta i po spornej sytuacji wybicia piłki w aut, niezgodzeniu się z decyzja sędziego jednego z graczy Płomienia i dużych pretensjach otrzymał w szybkim czasie 2 żółte kartki co spowodowało usunięcie go z boiska. Tytan zwietrzył szanse na zwycięstwo w meczu, lecz w 78 minucie po rajdzie jednego z graczy gospodarzy lewą stroną i zbiegnięciu do środka pola karnego oddał silny strzał pod poprzeczkę bramki Polekarcic. 4-3 dla Płomienia i znowu trzeba było gonić wynik przez Tytan. Akcja w 85 minucie, po prostopadłym podaniu od Świdra do Kuczkowskiego i ponownym wyjściu sam na sam, tym razem się nie pomylił i strzelił bramkę na ponowny remis 4-4. Do końca meczu Tytan atakował i trzeba tu wymienić doskonałą sytuacje Cerazego, który z 16 metrów nie trafił dobrze w piłkę i ta poleciała obok bramki Płomienia. Koniec spotkanie, wynik można uznać za sprawiedliwy i kibice, którzy zagościli na meczu nie mają czego żałować, a tym bardziej drugiej połowy. Życzymy powodzenia dalej obu drużyną.